INTEGRAL GROUP BiZ KiMiZ
Kısaca Integral Group'ta Biz Kimiz
Biz Kimiz ?

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri yapı teknolojilerinde entegre bir yaklaşımla çalışmalarımıza devam ediyor, ayak bastığımız her yeri güzelleştirme anlayışımız ve 20 yılı aşkın tecrübemizle 70 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Sunduğumuz üstün ürün ve hizmetlerle, her projeyi kendi kapsamında ve yaşam önceliklerini değerlendirerek ele alıyor, estetik ve en iyi çözümleri geliştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilir mekanlar yaratmak, temel gayemiz. Bu amaçla tek düzlemde kalmıyor, spor tesisleri kurulumundaki uzmanlığımızın yanı sıra yaşadığımız çevreye iyilik, sağlık ve güzellik katacak proje ve ürünler sunuyoruz. Spor yapılan, oyun oynanan, yaşamın tadına varılan, keyifle seyredilen, göze hoş gelen her yerde biz varız.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ekibimizin müşteri ilişkilerindeki temel ilkesi, doğru, dürüst ve eksiksiz bilgi vermek. Mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibiyle yolumuza devam ediyor, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan, insana duyarlılığı benimseyen, küresel etkileşimleri yakından takip eden, çağdaş bir vizyonla gelişiyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin kalite çıtasının sürekli yükselmesi, ürün yelpazemizin geliştirilmesi, yeni ürünlerin tasarımı, kullanım alanlarının arttırılması, kendimize biçtiğimiz en önemli görevlerden biri.

Yapılanmasını, teknik bilgi ve organizasyonel kabiliyetlerini, büyümeye ve gelişmeye açık bir şekilde tamamlayan şirketimiz, tüm müşterilerine ekonomi ve ihtiyaçlar anlamında en optimum çözümleri sunuyor.

Çünkü İntegral Grup, bugünün ve geleceğin yaşam alanlarını oluşturmak için var!