INTEGRAL GROUP NE YAPAR ?
Kısaca Integral Group'ta Neler Yapıyoruz
Anahtar Teslim Çözümler

Integral Entegre Sistemler, adından anlaşılacağı gibi tasarımdan planlamaya kurulumdan bakıma spor alanları projelerinizde anahtar teslim çözüm ortağınız olarak yanınızda. Sportif zemin teknolojileri bizim uzmanlık alanımız olmakla birlikte edindiğimiz tecrübe ve geniş ürün gamımız sayesinde tüm süreci yönetiyor, yenilikçi bakış açımız ve vizyonumuzla projelerinize hayat veriyoruz.

Tasarım

Spor endüstrisindeki uzmanlığımız sayesinde yeni projenizi başlangıçtan bitişine kadar tasarlayıp tüm gereklilikleri yerine getirmesi için danışmanlık yapıyoruz. Her tür spor sahası projesinin kurulumundaki uzmanlığımızla tasarım odaklı düşünme biçimimizi projenizin tamamına uyguluyoruz.

Kurulum

Kendini işine adamış olan inşaat, kurulum ve bakım departmanımız, saha kurulumu esnasında da projeyi tüm yönleriyle ele alıyor. Her bir proje başlamadan önce deneyimli mühendislerimiz ve teknik ekibimiz, kurulumun yapılacağı sahada ön denetimler gerçekleştiriyor. Alanın ölçüleri, toprak bileşimi, drenaj ve çok daha fazlası… Kurulum esnasında herhangi bir problem olmaması için yapılan bu ön çalışmalar, sürecin çok daha hızlı ilerlemesini ve uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Bakım

Kurulum tamamlanıp proje teslim edildikten sonra projenin üst düzey performansını korumak da bizim işimiz. Bu da uzmanlarımızın düzenli olarak gerçekleştirdiği bir hizmet. Sürekli konfor ve güvenliğin yanı sıra sahadaki oynanabilirliği sağlamak için bakım hizmetleri büyük önem taşıyor.